metrica

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almak istediğiniz derse girip saat belirledikten sonra ödeme işlemine yönlendiriliyorsunuz ödeme kısmında gerekli alanları doldurarak ödeme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Satın aldığınız hizmetin gün ve saatini  sistemimizde kayıtlı olduğunuz e posta adresine göndermekteyiz

Hizmet satın alındıktan sonra hizmet verecek kişiden o saat için onay bekleniyor hizmeti verecek kişi onayladıktan sonra ders satın alınmış olacaktır.

Sistemimiz tamamen hizmet odaklı olduğu için hiçbir şekilde hizmet alan kişiyi mağdur edilmez hizmet onay verilmediği takdirde ücret hizmet alacak kişinin verdiği banka bilgilerine geri yatırılır.

Bu gibi aksaklıklarda 0212 403 05 15 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Satın aldığınız hizmeti https://www.togpa.com/satin_aldiklarim linkinden görebilrisiniz tek yapmanız gereken satın aldığınız vakit geldiği zaman durum butonuna tıklayıp derse gir butonuna basmak olacaktır sitemiz sizi otomatik olarak derse aktaracaktır.

Sistemde oluşan yoğunluktan dolayı 1-2 dakika beklemenizi rica ederiz aynı sorunu yaşamaya devam ederseniz 0212 403 05 15 numaralı telefonu arayarak gerekli işlemleri yapacağız.

Bu gibi durumlarda yapacağınız işlem 0212 403 05 15 numarasını aramak veya sitemizde kayıtlı whatsapp hattına yazmak olacaktır.

Bu gibi aksaklıklarda hizmeti alacak kişiyi ve hizmeti verecek kişiyi mağdur etmeyecek şekilde bizi 0212 403 05 15 numarasından arayıp  bilgi vererek hizmeti verecek kişiyle görüşüp hizmeti ileriki bi zamana aktarabiliriz.

Dersi iptal etmek isterseniz sistemimiz son 3 saat’e kadar iptal şansı vermektedir daha az vakit kalan derslerde telefon numarasıyla veya whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hizmeti alan kişi dersten memnun kalmadıysa yaptığımız puanlama sistemi üzerinden puan verip yorum yaparak bir sonraki dersi alacak kişilerede yol göstermiş olacaktır.

Sistemimiz tamamen hizmet alan odaklı olduğu için hizmet esnasında bile yaşanabilecek durumdan dolayı ücreti direk hizmet verecek kişiye aktarmaz ve 48 saat bekleyerek herhangi bi şikayet gelmemesi durumunda hizmeti verecek kişiye aktarır.

Üyelik işlemlerimiz tamamen ücretsizdir ücret alımı hizmet satın aldığınızdan itibaren oluşur

Togpa internet sitesi internet bağlantısı olan İOS, Android tabanlı kamera ve mikrofonu olan telefonlarda ve kamera ve mikrofonu bulunan dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda sıkıntısız çalışmaktadır.

Ders saatlerini hizmet veren kişi belirlemektedir hizmet alan kişinin yapacağı iş ders saatlerine bakıp boş olan dersi satın almaktır.