metrica

TOGPA her ne kadar online görüntü üzerinde hizmet gibi gözükse de aslında bütün hizmetleri online hale getirmeyi hedeflemektedir.

TOGPA
TOGPA
TOGPA

Size o an ne gerekli ise ona göre bir senaryo ortaya konarak size en uygun hizmeti tam olarak sizin istediğiniz saatte size temin ediyoruz.

TOGPA

Hakkımızda

TOGPA

Farklı bir fikirle yola çıkan fikrimizi kısa açıklayalım;

Real (normal) ortamda alabileceğiniz her türlü hizmeti sanala taşımaktır. Bir eğitim hizmetini yada bir sağlık hizmetini yada bir danışmanlık hizmetini sanal ortamda rahatlıkla alabilmenizi sağlamaktır. Daha doğrusu mümkün olan her türlü hizmeti sanal ortamda togpa platformu üzerinde alabilmek veya satabilmek üzerine kurulmuştur.

Herkesin rahatlıkla hizmet verebildiği yada rahatlıkla hizmet alabildiği platformumuzda zaman ve maliyet seçme özgürlüğü ve en önemlisi doğru tarafları buluşturmaktır. Örnek vermek gerekirse size özel ders için bir öğretmen lazım neden en doğru öğretmeni dijital ortamda en uygun fiyata evinizde bir yere gitmeden internet üzerinde rahatlıkla bulmayasınız. Her iki tarafın doğruca ve kolayca buluşabildiği platformumuzda bütçenize ve işinize en doğru insanı kolaylıkla seçme imkanı sunuyoruz. Ayrıca hizmetiniz togpa güvencesinde olduğu için hizmet bitmeyene kadar hizmeti veren kişinin ödemesi yapılmamaktır. Sizin onayınız üzerine ödemesi yapılan hizmet verene ayrıca puan verebilme ve yorum yapabilme imkanı sunulmaktadır. Bu da daha iyi bir hizmet için daha çok çalışması gerekmektedir. İşinizi doğru kişiye vererek sizde zamandan ve daha önce denenmiş insanlardan hizmet almanın farkına varın.

Togpa her ne kadar online görüntü üzerinde hizmet gibi gözükse de aslında bütün hizmetleri online hale getirmeyi hedeflemektedir. Daha kolay bir sistem ile gerek zaman gerekse paradan tasarruf ederek birçok sahada işlerinizi yaptırabileceğinizi hedeflemekteyiz.

Gerek bir hizmet gerek bir eğitim gerekse bir fikir fark etmeksizin herkesin kolayca ve alternatifi olarak evinde oturduğu yerde saat fark etmeksizin işini halledebilmesi için çalışmaktayız. Gelir eşitsizliğini de düşünerek bir öğrencinin birçok öğretmenden istediği dersi istediği saatte ve ihtiyacına göre öğrenmesini sağlamaya çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz diğer sektörler için aynı misyon ile gerek hızlı gerekse daha uygun fiyata hizmet alma hakkını elde etmek için çalışmaktayız.