metrica

TOGPA
TOGPA
TOGPA

TOGPA

Nasıl Çalışırız ?

TOGPA

Togpa’da İşler Çok Kolay ve Hızlı Olur;

 

  1. Hizmet verebilmek için ilgili kategorideki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Örnek bir bilişim kategorisinde herhangi belge istenmemekte ama bir eğitim sektöründe öğretmen olduğunuzu veya bu hizmeti verebileceğiniz ispatlamak zorundasınız.
  2. Hesabınız hizmet verebilir olarak onaylandıktan sonra kendinize göre hizmetinizi ve sürecinizi oluşturuyorsunuz. Hizmeti oluştururken ücretini ve hangi gün ve saatler müsait olduğunuzu siz belirliyorsunuz.
  3. Alıcı ödemeyi yapsa bile satıcı onay vermesi gerekmektedir. Yani zamanı tekrar gözden geçiriyorsunuz ve olası kayıpları önlemiş oluyoruz.
  4. Hizmetin başlamasından önce sistem her iki tarafa bildirim gönderir ve hizmet her iki tarafta katıldıktan sonra başlar.
  5. Satıcı alıcının istediği hizmeti vermekle yükümlüdür ve sorumludur. Alıcı eğer hizmeti alamazsa ya da bir aksilik olursa çözüm merkezi devreye girer ve haklı olan tarafa göre işlem yapar.
  6. Hizmeti alan ve veren her iki tarafta sistemin gereksinimlerini karşıladıklarında örnek her iki tarafta derse katıldıklarında ve en az 5dk sistemde kaldıklarında sistem bu hizmeti otomatik olarak tamamlanmış olarak algılayacaktır. Ya da dijital olmayan bir hizmet söz konusu ise bu durumda her iki tarafında onayı gerekecektir.
  7. Hizmeti alan kişi belli bir süre içinde (3 gün) hizmeti onaylaması gerekmektedir. Aksi halde sistem otomatik olarak onaylayacaktır.   
  8. Hizmet tamamlandığında togpa belli bir oranda yüzdesini alıp diğer meblağı hizmeti verene otomatik olarak gönderir. Hizmeti veren kişi sattığı hizmet üzerinde belirlenen yüzdesi kadar meblağ alacaktır ek kesinti söz konusu değildir.
  9. Ayrıca hizmeti veren memnun kalmazsa hizmeti alandan tekrar düzeltme hizmet isteyebilir. Her iki taraf kabul ederse ücretsiz olarak tekrar hizmet verilebilecek.
  10. Hizmeti alan hizmet hakkında yorum ve puan yapabilecektir. Bu durum hizmet kalitesini artıracaktır.