metrica
  • 0 / 5.0

Eğitim Bilgileri

sahabettin

1981 Malatya doğumluyum. Yazılım ile 2000 li yılların başından ilk web sitemi yapmak için tanıştım. O zamanlar HTML ile yapılan siteler gayet iyi iş çıkartıyordu. İlk sitemi 6 ayda yapmıştım HTML ile. Sonra asp ve access ile tanıştım dinamik panelli web siteleri yapmaya başladık. Kullanıcı girişi veri ekleme şifre vs. muhtemeşem şeylerdi. Tabi asıl olay o zamanlar bu zaman gibi eğitim ve öğrenmek için kaynak yoktu. 

 

Php ve MySQL başta olmak üzere HTML CSS JQUERY gibi alanlarda hem çalışıyorum hemde yeni arkadaşlar yetiştiriyoruz. Her sene bizde 5-10 tane stajer yetişir bu da hali ile eğitim konusunda gençleri doğru yönlendirme konusunda bize çok şey kattı. Ne yaparsanız yapın en iyisini yapın sloganı ile gençlere eğitim vermeye devam ediyoruz. 

 

Aslında togpa.com üzerinde öğreneceğiniz bir çok dersi zaten internette bulabilirsiniz ama togpa.com üzerinde yani bire bir aldığınız eğitimin yeri gerçekten de başka oluyor. Bu bağlamda içinizde biraz da olsa yazılım istediği varsa doğru kişinin profilini inceliyorsunuz. 

 

Her yazılım bir gün php ile tanışacaktır. 

0

Aktif Hizmet

0

Yorum

0

Başarılı Hizmet