metrica
  • 0 / 5.0

Eğitim Bilgileri

gulferi_yildirim

Merhaba güzel insan,

Hepimiz mutlu olmak, hayallerimizdeki hayatı yaşamak istiyoruz. Mutluluğun ne olduğu ve nasıl elde edebileceği hakkında sayısız yol önerisi var. Gittikçe hızlanan ve durmaksızın değişen, belirsizliğin hakim olduğu günümüz dünyasında stres, endişe ve kaygıları yönetmek, mutlu olmak her geçen gün zorlaşıyor gibi. Büyük çoğunluğumuz varlığın içinde yokluk hissiyle yaşıyoruz. Zihnimiz bilgi bombardımanı altında, bir yandan geçmişin pişmanlıkları, diğer yandan geleceğin kaygıları arasında savrulurken beynimiz yorgun, bedenimiz güçsüz düşüyor.

Hayat bir yandan zorluklarla ama diğer yandan mucizelerle dolu. Hatta bakmaya cesaret ettiğimiz anda, aslında gözümüzün önünde! Gözümüzü dışarıdan “içeriye” çevirdiğimizde kısa sürede fark ediyoruz ki: Her koşul altında mutlu, doyumlu, huzurlu, hayallerimizdeki hayatı yaşamak, aslında bizim elimizde.

Yaşamındaki sorunları daha kolay çözmek, beyninin ve bedeninin fabrika ayarlarına uygun bir yaşam şekli oluşturmak, hayallerindeki yaşama giden yolda cesaretle ilerlemende sana yol arkadaşı olmak için buradayım.

Nasıl Danışmanlık Alabilirsin?

Dilersen tek, dilersen başlangıç olarak 4 seanstan oluşan paket koçluk/danışmanlık satın alabilirsin.

Her seans ortalama 1 saat sürmekte ve haftada bir online canlı olarak görüşmekteyiz.

Seanslar arasında sana zihin egzersizleri (ses kaydı) ve ufak ödevler veriyorum.

Özgeçmiş     

İTÜ Elektronik Mühendisliği’nden mezun ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) İşletme Yüksek Lisansına sahip olan Gülferi Yıldırım, Üsküdar Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programının ardından aynı üniversitede Nörobilim Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Geliştirdiği eğitim programı ile insanların mutluluk düzeylerinin sürdürülebilir olarak arttırılabileceğini ve beyin aktivitesinde yarattığı değişimi gösteren dünyanın ilk araştırmasını nörobilim tezi olarak yayınlanmıştır. Kurumsal dünyada, 30 yıla yakın süredir kurumsal dönüşüm, organizasyonel yapılanma, pazarlama ve iletişim konularında danışmanlık ve liderlik yapmaktadır. Dünya Göz grubunun kurucularından olup uzun yıllar grubun yönetim kurulunda yer almıştır.

2014 yılından bu yana İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Mutlu İnsan, Zihin Ruh Beden Festivali”nin kurucusudur. Profesyonel ve kişisel gelişim yolculuğunda, Türkiye’den Güney Afrika’ya, ABD’den Peru’ya, Hindistan’dan İngiltere’ye ve Bali’ye pek çok eğitime katılmıştır. Bu eğitimlerden bazıları; Oxford, MIT, University of Massachusetts gibi dünyanın saygın üniversitelerinde aldığı eğitimlerdir. Mutlu İnsan Akademisi eğitim ve danışmanlık şirketinin kurucusudur.

Doğunun binlerce yıllık kadim bilgilerini, batı bilimi ışığında, kurumsal deneyimleriyle sentezleyerek oluşturduğu eğitim programlarıyla kişilerin içsel kaynaklarını güçlendirerek yaşam doyumu ve mutluluk düzeylerini arttırmaktadır. Kurumsal eğitim ve danışmalıklarla da çalışan bağlılığını ve liderlik becerilerini geliştirerek kurumların performans ve verimliliğine   katkı sağlamaktadır.

Bir erkek çocuk annesi olan Gülferi Yıldırım’ın başta yelken ve snow board olmak üzere doğa sporları, müzik, dans, seyahat ve yeni deneyimler vaz geçilmezidir.

 

0

Aktif Hizmet

0

Yorum

0

Başarılı Hizmet

Bu kullanıcı henüz hizmet eklememiş.